Купить 3d модель
Загрузить 3d модель
Про проект (продовження)
admin
Новая статья
0 0

Що ж таке 3d-моделі я пояснила у попередній публікації, тепер розповім про види. Існують безкоштовні та платні 3d-моделі. Ми, дизайнери, архітектори та творчі люди використовуємо ці роботи при моделюванні об’єктів різної складності, змінюємо форму, корегуємо текстури, добавляємо спецефекти та розставляємо в необхідні місця простору. Будь-який предмет можна індивідуально розробити та реалізувати в необхідному масштабі. Всі 3d-моделі є авторськими.
Безкоштовна 3d-модель (SALE) — це доволі проста спроектована форма, яка не потребує тривалого часу моделювання, може бути без налаштованих матеріалів та текстур. В роботі ми використовуємо такий різновид моделей як допоміжні, що потребують значних корегувань та доробок. Одна робота такого виду розробляється максимум один день.
Платна 3d-модель (VIP) — це високополігональна модель з складною сіткою побудови, правильною геометрією та налаштованими текстурами, матеріалами, вказано виробника. Може складатися з великої кількості елементів, які зручно корегуються, розгруповуються. Одна робота такого виду розробляється від 2-30 днів, а іноді і більше.
Схема роботи української платформи, а саме розділу 3d-моделі:

Комментарии

UA RU