Купить 3d модель
Загрузить 3d модель
Про проект
admin
Новая статья
0 0

Мій проект — це платформа 3d-моделей товарів українського виробництва.
3d-моделі — це об’ємні зображення у тривимірному просторі. Будь-який проект парку, споруди, інтер’єру, декорації починається з розробки проектної документації, візуалізацій, розрахунків, креслень. Це все робота дизайнерів, архітекторів, творчих людей. В своїх макетах ми використовуємо готові 3d-моделі, які завантажуємо з спеціалізованих сайтів. Нажаль українських аналогів немає.
Вартість однієї 3d-моделі на американських платформах від 10-200$, для українців це дуже дорого і дозволити можуть тільки виключно дорогі компанії. На російських ресурсах, ціна за одну 3d-модель від 45 грн. Але одразу виникає питання, як доставляти об’єкти, наприклад для інтер’єру, меблі, освітлення, декор, якщо вони розраховані на виробників інших країн. Доставка меблів з Америки надзвичайно дорога, на російських платформах, ще є об’єкти, які можна знайти в українських магазинах, але їх дуже мало. Це завжди було і залишається найскладніше питання в нашій професії. Своїми діями ми не підвищуємо продажі наших українських виробників, а збагачуємо інші країни.
Я працюю над проектом, який вирішить всі ці проблеми. Українська платформа буде наповнена 3d-моделями товарів українських виробників з зазначенням координат і місць продажу. Інтернет не має меж, і наші товари будуть доступні творчим людям з різних країн.
На прикладі інтер’єрів дивіться декілька візуалізацій з 3d – моделями.

https://novilidery.com/news/lider-anastasia-gavriluk-ukrainska-platforma-3d-modelei

Комментарии

UA RU